III edycja Dolnośląskiej Ligi Pływackiej SWIM MANIA we Wrocławiu 2026

Świetne wyniki zawodników HS” Team Kłodzko podczas III edycji Dolnośląskiej Ligi Pływackiej SWIM MANIA we Wrocławiu 🏊‍♂️💙🥇🥈🥈

W sobotę 18 kwietnia na pływalni WCT Spartan we Wrocławiu odbyła się III edycja DLP SWIM MANIA. W zawodach wzięło udział 519 zawodników z 22 klubów. Nasi pływacy wypływali miesjca medalowe, wysokie wyniki w klasyfikacji, bardzo dobre czasy oraz nowe rekordy życiowe. Brawo 👏😍

💙 Mateusz Wilgosz

🥇złoto na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:00.85 i poprawa o 3 s

5 miejsce na 200 m stylem dowolnym z czasem 2:19.33 i poprawa o 3 s

💙 Alicja Siek

🥈srebro na 100 m stylem motylkowym z czasem 1:16.22

9 miejsce na 200 m stylem dowolnym z czasem 2:31.80 i poprawa o 6 s

💙 Karolina Chrosrek

🥈srebro na 100 m stylem klasycznym z czasem 1:24.39

Poprawa o 12 s na 200 m stylem dowolnym – czaw 2:39.45

💙 Antonina Jurak

5 miejsce na 50 m stylem motylkowym z czasem 40.33 s

Poprawa o 11 s na 100 m stylem dowolnym – czas 1:24.26

💙 Nadia Dejko

5 miejsce na 100 m stylem klasycznym z czasem 1:28.86

💙 Oliwier Dejko

10 miejsce na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:23.29 i poprawa o 7 s

Poprawa o 5 s na 50 m stylem motylkowym – czas 45.51

💙 Antoni Socha

Poprawa o 13 s na 100 m stylem dowolnym – czas 1:25.94

Poprawa o 7 s na 50 m stylem motylkowym – czas 47.46 s

Oliwier i Antoni startowali ze starszymi zawodnikami – swoim roczniku znaleźli się w ścisłej czołówce 💪

💙 Liliana Szurgot

Poprawa o 17 s na 100 m stylem dowolnym – czas 1:16.69

Poprawa o 40 s na 200 m stylem dowolnym – czas 2:57.53

💙 Amelia Wawrzos

Bardzo dobry wynik na 100 m stylem klasycznym – czas 1:45.44

💙 Aleksandra Tulska

Bardzo dobry wynik na 200 m stylem dowolnym – czas 2:32.72

Wszystkich zawodników wspierali także koledzy klubowi: Martyna Poręba i Olaf Wawrzos 🤗

Gratulujemy Zawodnikom oraz Trenerowi Henryk Szydłowski👏

Zdjęcia: Ola Franus, Ewelina Szydłowska, Martyna Poręba

III edycja Dolnośląskiej Ligi Pływackiej SWIM MANIA we Wrocławiu 2026
« z 56 »