Świetne wyniki zawodników HS” Team Kłodzko podczas III edycji Dolnośląskiej Ligi Pływackiej SWIM MANIA we Wrocławiu ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
W sobotę 18 kwietnia na pływalni WCT Spartan we Wrocławiu odbyła się III edycja DLP SWIM MANIA. W zawodach wzięło udział 519 zawodników z 22 klubów. Nasi pływacy wypływali miesjca medalowe, wysokie wyniki w klasyfikacji, bardzo dobre czasy oraz nowe rekordy życiowe. Brawo ![]()
![]()
Mateusz Wilgosz
złoto na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:00.85 i poprawa o 3 s
5 miejsce na 200 m stylem dowolnym z czasem 2:19.33 i poprawa o 3 s
Alicja Siek
srebro na 100 m stylem motylkowym z czasem 1:16.22
9 miejsce na 200 m stylem dowolnym z czasem 2:31.80 i poprawa o 6 s
Karolina Chrosrek
srebro na 100 m stylem klasycznym z czasem 1:24.39
Poprawa o 12 s na 200 m stylem dowolnym – czaw 2:39.45
Antonina Jurak
5 miejsce na 50 m stylem motylkowym z czasem 40.33 s
Poprawa o 11 s na 100 m stylem dowolnym – czas 1:24.26
Nadia Dejko
5 miejsce na 100 m stylem klasycznym z czasem 1:28.86
Oliwier Dejko
10 miejsce na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:23.29 i poprawa o 7 s
Poprawa o 5 s na 50 m stylem motylkowym – czas 45.51
Antoni Socha
Poprawa o 13 s na 100 m stylem dowolnym – czas 1:25.94
Poprawa o 7 s na 50 m stylem motylkowym – czas 47.46 s
Oliwier i Antoni startowali ze starszymi zawodnikami – swoim roczniku znaleźli się w ścisłej czołówce ![]()
Liliana Szurgot
Poprawa o 17 s na 100 m stylem dowolnym – czas 1:16.69
Poprawa o 40 s na 200 m stylem dowolnym – czas 2:57.53
Amelia Wawrzos
Bardzo dobry wynik na 100 m stylem klasycznym – czas 1:45.44
Aleksandra Tulska
Bardzo dobry wynik na 200 m stylem dowolnym – czas 2:32.72
Wszystkich zawodników wspierali także koledzy klubowi: Martyna Poręba i Olaf Wawrzos ![]()
Gratulujemy Zawodnikom oraz Trenerowi Henryk Szydłowski![]()
Zdjęcia: Ola Franus, Ewelina Szydłowska, Martyna Poręba
