III Żagański Puchar Sprintu 2021

III Żagański Puchar Sprintu 2021

 

8 maja zawodnicy „HS” Team Kłodzko wzięli udział w III Żagańskim Pucharze Sprintu.
W zawodach wzięli udział sportowcy z całej Polski ?‍♂️???‍♀️
Świetne starty, rywalizacja na wysokim poziomie i wielkie sportowe emocje – tak w skrócie można podsumować sobotnie zmagania naszych pływaków ????


Zuzanna Starzak
I miejsce na 50 m stylem motylkowym
I miejsce na 50 m stylem klasycznym
I miejsce na 50 m stylem dowolnym
I miejsce na 100 m stylem zmiennym
Druga najszybsza zawodniczka – rocznik 2013


Hanna Koźlak
I miejsce na 50 m stylem motylkowym
I miejsce na 50 m stylem grzbietowym
I miejsce na 50 m stylem dowolnym
I miejsce na 100 m stylem zmiennym
IV miejsce na 50 m stylem klasycznym
Druga najszybsza zawodniczka – rocznik 2010


Jagoda Stankowska
I miejsce na 50 m stylem klasycznym
III miejsce na 50 m stylem motylkowym
IV miejsce na 100 m stylem zmiennym
V miejsce na 50 m stylem grzbietowym


Iga Dąbrowska
I miejsce na 50 m stylem motylkowym
I miejsce na 50 m stylem grzbietowym
I miejsce na 50 m stylem klasycznym
I miejsce na 100 m stylem zmiennym
IV miejsce na 50 m stylem dowolnym
Najszybsza zawodniczka – rocznik 2009


Zofia Chilarska
I miejsce na 100 m stylem zmiennym
II miejsce na 50 m stylem motylkowym
II miejsce na 50 m stylem grzbietowym
III miejsce na 50 m stylem klasycznym
VI miejsce na 50 m stylem dowolnym
Druga najszybsza zawodniczka – rocznik 2008


Maja Poręba
I miejsce na 50 m stylem klasycznym z czasem 33.80 s !!! Najlepszy tegoroczny czas w Polsce!
II miejsce na 100 m stylem zmiennym
III miejsce na 50 m stylem dowolnym
VI miejsce na 50 m stylem grzbietowym
Druga najszybsza zawodniczka – rocznik 2007


Maria Wierzbicka
III miejsce na 50 m stylem grzbietowym
III miejsce na 50 m stylem klasycznym
IV miejsce na 50 m stylem motylkowym
V miejsce na 50 m stylem dowolnym
V miejsce na 100 m stylem zmiennym
Trzecia najszybsza zawodniczka – rocznik 2007


Alan Żyzański
III miejsce na 50 m stylem dowolnym
III miejsce na 100 m stylem zmiennym
IV miejsce na 50 m stylem grzbietowym
V miejsce na 50 m stylem motylkowym
VI miejsce na 50 m stylem klasycznym


Maksymilian Baranowski
IV miejsce na 50 m stylem motylkowym
IV miejsce na 100 m stylem zmiennym
V miejsce na 50 m stylem grzbietowym
V miejsce na 50 m stylem klasycznym


Hanna Lewicka
V miejsce na 50 m stylem grzbietowym
V miejsce na 50 m stylem klasycznym


Daria Zajączkowska
VI miejsce na 50 m stylem klasycznym


Świetnie popłynęli także zawodnicy: Nadia Starzak, Kajetan Walczak, Amelia Bidowaniec, Zofia Porębska, Cyprian Liszka i Natan Logaj, którzy zbliżają się wielkimi krokami do strefy medalowej ??
Brawo! Gratulujemy! ??


2
2
« 2 z 17 »