Mistrzostw Polski 12-13 latków 2023

Świetny sportowy weekend dla naszych pływaków podczas Mistrzostw Polski 12-13 latków 💪🔥💙

W dniach 24-25 marca zawodnicy HS” Team Kłodzko wzięli udział w Mistrzostwach Młodzików 12-13 lat, które odbyły się w Nowej Rudzie i w pięknym stylu wywalczyli wysokie miejsca na podium 🏊‍♀️🥇🏆

Okrasą całych zawodów był wyścig na 400 m stylem dowolnym (jeden z najszybszych wyścigów na tym dystansie w Polsce), w którym po emocjonującej rywalizacji zwyciężyła nasza zawodniczka Hania Koźlak, wyprzedzając zawodniczki ze Śląska Wrocław. Brawa dla dziewczyn za piękna walkę 💪👏

Hanna Koźlak

I miejsce na 400 m stylem dowolnym – 556 pkt FINA
I miejsce na 200 m stylem zmiennym – 501 pkt FINA 🔥
I miejsce na 100 m stylem motylkowym
IV miejsce na 100 m stylem dowolnym
Hania została najlepszą zawodniczką zawodów, uzyskując 1057 pkt FINA za dwa najlepsze starty