Sukces naszych 11-Ietnich zawodniczek na I edycji Dolnośląskiej Ligi Pływackiej klas V

Nasze 11-letnie zawodniczki zdominowały I edycję Dolnośląskiej Ligi Pływackiej we Wrocławiu.

W I edycji ścigały się na dystansie 50 m stylem motylkowym i 100 m stylem grzbietowym oraz w wyścigu sztafetowym 4 x 50 m stylem dowolnym.

Już w pierwszym wyścigu motylem Maria Wierzbicka zdeklasowała resztę zawodniczek, wygrywając z przewagą 2 sekund.

II miejsce zajęła Maja Poręba. Na 100 m grzbietem Maja była II, a Marysia IV.

IX miejsce zajęła Hania Lewicka. Wysokie lokaty zajęła również Kornelia Rogóż. Prawdziwą wisienką na torcie był wyścig sztafet 4 x 50 m stylem dowolnym. Nasza sztafeta w składzie Maja Poręba, Maria Wierzbicka, Hanna Lewicka i Kornelia Rogóż po pięknej i zaciętej walce zajęła I miejsce przed UKS Koral Wrocław MC 1, MKS Juvenia Wrocław, SSP 72 i MKS Juvenia SP 46.

Wygraliśmy również klasyfikację medalową zdobywając 2 złote i 2 srebrne medale.
Gratulacje dla dziewczyn za piękną i ambitną walkę ?