Sukces zawodników UKS ”HS” Team Kłodzko na Zimowych Mistrzostwach DOZP.

Sukces pływaków UKS ‘’HS’’ Team Kłodzko
na Zimowych Mistrzostwach DOZP w Nowej Rudzie

 

W dniach 8-9 grudnia 2017 r. w Nowej Rudzie odbyły się Zimowe Mistrzostwa DOZP. W zawodach wzięło udział ponad 30 klubów z dolnego śląska. Pływacy rywalizowali na wielu dystansach w różnych stylach. Nasz klub reprezentowało 12 zawodników.

Wysokie lokaty zajęli:

PASCAL BLACHETA:
II miejsce na 200 m stylem grzbietowym
IV miejsce na 50 m stylem grzbietowym

MATEUSZ CICHY:
III miejsce na 100 m stylem grzbietowym
V miejsce na 100 m stylem zmiennym
VII miejsce na 100 m stylem motylkowym
VIII miejsce na 50 m stylem dowolnym

Należy podkreślić, że Mateusz Cichy dzięki świetnym występom w czasie dwudniowej rywalizacji znalazł się na liście kandydatów do Kadry Wojewódzkiej Młodzików na rok 2018. To ogromny sukces naszego zawodnika.

Świetnie popłynęli także: Emilia Paszkowska, Anna Konopacka, Julia Lis, Barbara Lebda, Mikołaj Woźniak, Szymon Cichy, Damian Kwaśniewski, Mikołaj Stankowski, Kacper Sitarek, Jakub Golec.