Zawodnicy HS Team z 41 medalami!

Zawodnicy HS Team z 41 medalami!

 

1
1
Author: PIOTR BIDOWANIECCopyright: Piotr Bidowaniec - Fotografia
« 1 z 31 »

 

41 MEDALI w 16-osobowym składzie,
3 zawodników najlepszymi pływakami turnieju: Maja Poręba, Iga Dąbrowska i Alan Żyzański!

25 złotych, 9 srebrnych, 7 brązowych. Tyle razy nasi zawodnicy stawali na podium podczas zawodów pływackich „KARLIK” w Katowicach, które odbyły się 14 listopada.

Multimedalistom z HS Team towarzyszyła dobra zabawa i wielkie emocje, ale również dodatkowe atrakcje w postaci zwiedzania Kopalni Guido w Zabrzu oraz Stadionu Śląskiego w Chorzowie.

Był czas na rywalizację i wysiłek, a potem na zasłużony odpoczynek ?

Maja Poręba:
I miejsce na 50 m stylem klasycznym
I miejsce na 100 m stylem klasycznym
I miejsce na 100 m stylem zmiennym

Iga Dąbrowska:
I miejsce na 100 m stylem zmiennym
I miejsce na 50 m stylem dowolnym
I miejsce na 50 m stylem grzbietowym

Alan Żyzański:
I miejsce na 50 m stylem dowolnym
I miejsce na 100 m stylem dowolnym
I miejsce na 100 m stylem zmiennym

Mikołaj Woźniak:
I miejsce na 50 m stylem klasycznym
I miejsce na 100 m stylem klasycznym
I miejsce na 50 m stylem motylkowym

Zofia Porębska:
I miejsce na 100 m stylem grzbietowym
I miejsce na 100 m stylem klasycznym
I miejsce na 50 m stylem klasycznym

Maria Wierzbicka:
I miejsce na 50 m stylem motylkowym
I miejsce na 100 m stylem motylkowym
II miejce na 100 m stylem dowolnym

Hanna Lewicka:
I miejsce na 50 m stylem grzbietowym
I miejsce na 100 m stylem grzbietowym
II miejsce na 100 m stylem klasycznym

Maksymilian Baranowski:
I miejsce na 50 m stylem grzbietowym
I miejsce na 50 m stylem motylkowym
II miejsce na 100 m stylem grzbietowym

Zofia Chilarska:
I miejsce na 100 m stylem zmiennym
I miejsce na 50 m stylem motylkowym
II miejsce na 100 m stylem klasycznym

Hanna Koźlak:
I miejsce na 50 m stylem motylkowym
II miejsce na 100 m stylem zmiennym
III miejsce na 100 m stylem klasycznym

Jagoda Stankowska:
I miejsce na 100 m stylem motylkowym
II miejsce na 50 m stylem motylkowym

Martyna Poręba:
II miejsce na 100 m stylem klasycznym
II miejsce na 50 m stylem klasycznym

Amelia Bidowaniec:
III miejsce na 100 m stylem zmiennym
III miejsce na 100 m stylem grzbietowym

Mikołaj Szewczun:
III miejsce na 50 m stylem dowolnym
III miejsce na 100 m stylem dowolnym
III miejsce na 50 m stylem grzbietowym

Nadia Starzak:
III miejsce na 50 m stylem grzbietowym

II miejsce sztafety dziewcząt w składzie: Kornelia Rogóż, Hanna Lewicka, Maria Wierzbicka, Zofia Chilarska, Maja Poręba, Iga Dąbrowska

Dziękujemy trenerom za to, że nie zwalniają tempa, a rodzicom za pomoc i zaangażowanie.

Zdjęcia: Piotr Bidowaniec.