Zawodniczka HS” Team Kłodzko Amelia Bidowaniec wywalczyła 3 złote medale podczas OGÓLNOPOLSKICH ZAWODÓW PŁYWACKICH 👏🏆🏊‍♀️

20 maja nasza pływaczka Amelia Bidowaniec wzięła udział w zawodach pływackich ”Poprawiamy rekordy na Termach”, które odbyły się na basenie olimpijskim w Poznaniu i tym razem zdobyła aż TRZY 🥇🥇🥇 ZŁOTE MEDALE👏

• I miejsce na 50 m stylem klasycznym
  • I miejsce na 100 m stylem klasycznym
  • I miejsce na 200 m stylem klasycznym

Na dystansie 200 m stylem klasycznym Amelia poprawiła swój rekord życiowy o 9 s🏆
Ponadto nasza pływaczka została 6 najlepszą zawodniczką w kategorii 14-latków, zdobywając ponad 1200 pkt FINA 👏
A już niebawem przed Amelią kolejne ważne starty podczas Mistrzostw Okręgu oraz Mistrzostw Polski Juniorów.