Dolnośląska Liga Pływacka SWIM MANIA – 26.11.2023

Sukcesy zawodników HS Team Kłodzko podczas Dolnoślaskiej Ligii Pływackiej SWIM MANIA 🏆

Zawody odbyły się w niedzielę 26 listopada na pływalni 50-metrowej Orbita WCT Spartan we Wrocławiu i wzięło w nich udział blisko 700 zawodników z Dolnego Śląska i okolic 😲🏊‍♀️
Poziom rywalizacji był wysoki, a nasi pływacy kilkukrotnie stanęli na podium i zajęli wysokie lokaty w poszczególnych konkurencjach. Wywalczyli także wysokie miejsca w wyścigach sztafetowych 🔥Brawo 💙👏

🏅 VIII miejsce na 100 m stylem dowolnym

Nasze sztafety znalazły się w pierwszej dziesiątce najlepszych, a zawodnicy świetnie popłynęli i walczyli do samego końca 💪👏

🏆 VII miejsce w sztafecie 4 x 50 m stylem dowolnym w składzie ➡️ Zuzanna Starzak, Przemysław Słomka, Mateusz Wilgosz i Nadia Dejko

🏆 VII miejsce w sztafecie 6 x 50 m stylem dowolnym w składzie ➡️ Martyna Poręba, Daria Zajączkowska, Jagoda Stankowska, Amelia Bidowaniec, Aleksandra Tulska i Hanna Koźlak

Ogromne brawa należą się również naszym pływakom, którzy w większości pierwszy raz startowali na basenie olimpijskim 👏 Wszyscy popłynęli na wysokim poziomie i wywalczyli wysokie miejsca w klasyfikacji: