Dolnośląska Liga Pływacka SWIM MANIA i Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu

Weekend pełen sportowych wrażeń dla zawodników HS” Team Kłodzko podczas zawodów w Warszawie i we Wrocławiu 🤩

W jeden weekend wywalczyli 6 medali podczas finału Dolnośląskiej Ligii Pływackiej SWIM MANIA oraz Otwartych Mistrzostw Warszawy w pływaniu 🤩

2 i 3 czerwca w Warszawie wystartowali Szymon Terlecki oraz Amelia Bidowaniec.

W zawodach wzięło udział ponad 1000 zawodników z Polski i Litwy a nasi pływacy wywalczyli wysokie lokaty oraz miejsca na podium 👏💪

SZYMON TERLECKI startował z zawodnikami o rok starszymi od siebie i wywalczył:

🥈II miejsce na 100 m stylem dowolnym

W swoim roczniku 2015 Szymon zdobył następujące miejsca i poprawił wszystkie rekordy życiowe:

I miejsce na 100 m stylem dowolnym

I miejsce na 50 m stylem dowolnym

I miejsce na 50 m stylem klasycznym

I miejsce na 50 m stylem motylkowym

II miejsce na 50 m stylem grzbietowym

II miejsce na 100 m stylem grzbietowym

AMELIA BIDOWANIEC wywalczyła wysokie miejsca w pierwszej dziesiątce najlepszych w stylu klasycznym i zmiennym zajmując:

VII miejsce na 100 m stylem klasycznym

VII miejsce na 200 m stylem klasycznym

VIII miejsce na 200 m stylem zmiennym

Brawo! 👏

Kolejne medale zawodnicy HS” Team Kłodzko wywalczyli 4 czerwca podczas finału Dolnośląskiej Ligii Pływackiej SWIM MANIA na basenie olimpijskim we Wrocławiu 🤩