VI Karkonoski Puchar Sprintu w Jeleniej Górze

28 października 2017 r. zawodnicy UKS ‘’HS’’ Team Kłodzko wzięli udział w VI Karkonoskim Pucharze Sprintu w Jeleniej Górze.

W eliminacjach zawodnicy płynęli na dystansie 50 m każdym stylem. Sześciu najlepszych w danej kategorii wiekowej kwalifikowało się do ścisłego finału. Nasi pływacy wzięli udział aż w 13 finałach i zajęli wysokie lokaty:

MAJA PORĘBA, która startowała z zawodniczkami o rok starszymi od siebie wywalczyła awans do wszystkich 4 finałów.

V MIEJSCE NA 50 M STYLEM GRZBIETOWYM

PASCAL BLACHETA znalazł się w szóstce najlepszych grzbiecistów i zajął IV MIEJSCE NA 50 M STYLEM GRZBIETOWYM.

MARIA WIERZBICKA, która płynęła z zawodniczkami o rok starszymi od siebie wywalczyła awans do finału i zajęła IV MIEJSCE NA 50 M STYLEM MOTYLKOWYM.

ALAN ŻYZAŃSKI, który także płynął z zawodnikami o rok starszymi od siebie zajął wysokie IV MIEJSCE NA 25 M STYLEM DOWOLNYM.

Nasi zawodnicy popłynęli także w sztafetach OPEN 4 x 50 m stylem dowolnym.
Sztafeta chłopców zajęła wysokie VI miejsce, a sztafeta dziewcząt VII miejsce.

Dobre występy zaliczyli także: Szymon Cichy, Mikołaj Woźniak, Emilia Paszkowska, Damian Kwaśniewski, Anna Konopacka, Jakub Golec, Julia Lis, Mikołaj Stankowski.