Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów 16 lat w Bydgoszcz 2023

Dzień 1

Zawodniczka HS” Team Kłodzko MAJA PORĘBA w finale A na 50 m stylem klasycznym podczas Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów 16 lat w Bydgoszczy 🇵🇱💙🤩

W porannych eliminacjach Maja wywalczyła awans do ścisłej 10-tki z czasem 33.47 s

Film z Finałów:

Dzień 2

Drugi dzień rywalizacji na Mistrzostwach Polski w Bydgoszczy i kolejny finał A dla Mai Poręby na dystansie 100 m stylem klasycznym 💪🇵🇱

Maja w porannych eliminacjach wypływała awans do ścisłego finału z czasem 1:12.50 🔥

Wczoraj zawodniczka HS” Team Kłodzko wywalczyła 8 miejsce w Polsce na 50 m stylem klasycznym 👏💪

Dzisiaj z trzecim czasem w finale A powalczy o miejsce na podium na dystansie 100 m stylem klasycznym

Film z drugiego dnia finałów:

Dzień 3

Zawodniczka HS” Team Kłodzko MAJA PORĘBA wśród najlepszych żabkarek w Polsce 🇵🇱💙🔥

W dniach 15-17 grudnia nasza zawodniczka wzięła udział w Zimowych Mistrzostwach Polski 16-latków w Bydgoszczy i wywalczyła 3 awanse do finałów 💪🏊‍♂️

W finale A Maja znalazła się w najlepszej 10-tce żabkarek w kraju 😲🔥🇵🇱 i wywalczyła:

🏆VI miejsce w Polsce na 100 m stylem klasycznym z czasem 1:11.50 💪

🏆 VIII miejsce w Polsce na 50 m stylem klasycznym z czasem 33.43 s 💪

Na każdym z dystansów Maja poprawiła wszystkie rekordy życiowe, uzyskując ponad 600 pkt FINA 💙

W finale B Maja ścigała się na 200 m stylem klasycznym i zwyciężyła z czasem 2:39.10 💪

Niesamowite emocje towarzyszyły nam do samego końca biegu finałowego. Zachęcamy do obejrzenia wyścigu 🔥👏🏊‍♂️